Ујкани и Исмајли део данашњег пораза Емполија од Украјине

КСНУМКС мин прочитао

Репрезентација Украјине наставила је данас пријатељске утакмице у којима је савладала италијански тим Емполи.

После 90 минута игре, Украјина је забележила победу против Емполија од 3:1.

Први погодак на мечу постигао је Роман Јаремчук, који у 26. минуту додаје Украјину при вођству од 1:0.

Емполи је стигао до изједначења у 45. минуту, где је Андреа Ла Мантија погодио за 1:1.

Друго полувреме почело је боље за репрезентацију Украјине, која је постигла још два гола, прво у 46. минуту за 2:1 преко Александра Каравајева, а у 53. минуту за коначан резултат 3:1, голом који је забележио Олександар Пихаљонок. .

У међувремену, део овог меча су били и голман Косова Самир Ујкани и албански дефанзивац Ардиан Исмајли.

Украјина је овог месеца победила другу пријатељску утакмицу заредом, пошто је 11. победила немачку Борусију Менхенгладбах са 2:1.