упозорење: спринтф (): Премало аргумената у /хоме/ртв21нев/публиц_хтмл/вп-цонтент/тхемес/невспхере-про/либ/бреадцрумб-траил/инц/бреадцрумбс.пхп он лине 254

Фејенорд-ПСВ завршава без победника

КСНУМКС мин прочитао

Завршен је без победника и резултатом 2-2, спектакуларни холандски дерби између Фејенорда и ПСВ Ајндховена,

Гостујући тим је створио предност од два гола од почетка меча када је Гапко два пута погодио у 16. и 20. минуту, али је све променило ток у другом полувремену.

Наиме, вођство ПСВ-а одржавало се до последњих минута пре него што је на сцену ступио Десерс и постигао два гола у 86. и 95. минуту.

Са две утакмице до краја холандског шампионата Ередивисие, борба за титулу остаје отворена.

На табели води Ајакс са 76 бодова, прати га ПСВ који има 4 бода мање, док је Фејенорд ван рата и трећи је са 68 бодова.